Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Her zaman en güncel ve kaliteli arkeolojik haber politikasıyla ARKEOSKOP.com hizmetinizde.

ARKEOSKOP ailesi olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti, en yeni bilgi ve haberleri vermek için caba sarfedeceğiz.Siz değerli okurlarımıza daha iyiyi, günceli ulaştırabilmek için 14 Ekim 2015 tarihinde web sitemizi oluşturduk.Sitemizin kuruluşunda fikir anneliğini yapan Öğr.Gör. Ayşin KONAK hocamıza huzurunuzda teşekkür ediyoruz.

Site içerisinde Türkiye ve Dünya’dan en güncel arkeolojik haber ve bilgi paylaşımı yapacağız.Bunu yaparken yurdumuzda faaliyet gösteren haber ajansları ,yaptığımız özel ropörtajlar, bireysel bilgilerimiz ve yurtdışı haber-magazin ajanslarından yapılan paylaşımları çevirerek ve yorumlayarak sizlerle buluşturuyoruz.Yaptığımız çevirileri güncel bilgilerle harmanlayarak yapıyoruz.

Bu sitede yer alan içeriklerin tamamı ARKEOSKOP’a aittir.Site içerisinde verilen tüm kaynakçalar yararlanılan kaynakları göstermektedir. ARKEOSKOP.com’dan alınan tüm içeriklerde kaynak olarak sitemiz göstermenizi,gerekli durumlarda bizimle temasa geçmenizi ve bu konudaki etik kurallara uymanızı rica ederiz.

Saygı değer ziyaretçilerimiz, Sitemizin temel amacı bilgi ve haber paylaşımı sağlamaktır. ARKEOSKOP ailesi  olarak temel misyonumuz her zaman kaliteli bilgiler içeren bir site olabilmektir. Sizde değerli yorumlarınızla her sayfamıza katkıda bulunabilir, görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Türkiye’de Arkeolojik haber paylaşımı eksikliğini dindirmek için çabalıyoruz. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 

Watch Dragon ball super